Şartlar ve Koşullar

×

Tüm uçuş paketleri aşağıdaki şartları kapsamaktadır:

1. Talep formunda ismi olan şahış, grup lideri olarak kabul edilip, diğer tüm grup üyeleri adına şartları ve kuralları onaylayan kişi olur.
2. Web sayfasında paylaşılan fiyatlar o andaki geçerli güncel fiyatdır. Fiyatlar yıl içerinde değişiklik gösterebilmektedir (Düşük sezon, yoğun sezon). KapadokyaBalonTuruFiyati.com (Flawless Travel) tur programını, servisi, aktiviteyi, fiyatı ve transfer araçını her hangibi bir sorumluluk ve geri ödeme gerektirmeksizin değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır.

Onay Şartları:

3. Balon turu, kara turu yada havalimanı transferi toplam ücretin en az %30'u KapadokyaBalonTuruFiyati.com 'un 3D Güvenlikli ödeme sistemi ile yatırılmadan konfirme edilmeyecektir.

Geri Ödeme:

4. Müşteri her hangibi bir sebebten dolayı (sağlık sorunu, ailevi sebepler dahil) rezervasyonunu iptal ettirmek isterse: A.Tur tarihinden 30 gün önce iptallerde, İPTAL kabul edilir. Toplam bir ödeme yapılmış ise %70 oranında geri ödeme iade edilir. Sadece deposit ödemesi yapılmış ise her hangibi bir geri ödeme yapılmaz. B. 29 günden daha önceki bir tarihte rezervasyonun İPTAL edilmesi durumunda her hangibi bir geri ödeme yapılmaz.

Hava Şartlarından Dolayı İptal yada Erteleme

5. Kapadokya'daki müsait gününüzde uçuşunuz hava şartlarından dolayı gerçekleşmezse, havanın müsait olduğu en muhtemel günde uçuşunuz gerçekleşir. Eğer bu günde de uçamazsanız. Yapmış olduğunuz tüm ödemeler (%100) tarafınıza iade edilir.

Sigorta

6. Balon operatörü operatörü yolcuların sigortasını sağlamaktadır. Balon Turu fiyatının içine sigorta bedeli dahildir. Kapadokya'daki tüm balon operatörleri Sivil Havacılık hizmet şartı gereği sigortalarını yaptırmaktadır. Sigortası olmayan balon operatörü kesinlikle uçuş yapamamaktadır.

Sorumluluk

7. KapadokyaBalonTuruFiyati.com yada rezervasyon yetkilisinin sorumluluğu sınırlıdır. KapadokyaBalonTuruFiyati.com iptal yada program değişikliğinden, ekipmandan kaynaklanan teknik sorun, boykot, hırsızlık, kayıp olan yada zarar gören bagajdan, yaralanma, ölüm, terör saldırısından kaynaklanan zarardan, hava koşulları yada her hangibi bir sebepten dolayı sorululuk kabul etmemektedir. Tüm kayıp ve masraflar müşteriye aittir.

8. KapadokyaBalonTuruFiyati.com tur programını ve fiyatını her an değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Gösterilen fiyat, piyasadaki yoğunluğun anormal artışı, petrol fiyatlarının aşırı yükselmesi yada enflasyon oranındaki anormal değişiklikler durmunda değiştirilebilir bu durumda yolcudan ek ödeme talep edilebilir.

9. Ekipmandan kaynaklanan bir arıza olması durumunda KapadokyaBalonTuruFiyati.com yada sorumlu yetkilinin 24 saatlik zamanı vardır. Bu dilimde problemi çözer yada telafi eder. Bu çercevede her hangibi geri ödeme yapılması söz konusu değildir.

10. Tura katılanlar arasında yaşanacak herhangibi olumsuz bir durumunda KapadokyaBalonTuruFiyati.com sorumluk kabul etmez, geri ödeme gerçekleştirmez.

11. Herhangibi bir memnuniyetsizlik durumunda lütfen tur sonrası KapadokyaBalonTuruFiyati.com (Flawless Travel) ofisi ile iletişime geçiniz.

12. Misafirin Sorunluluğu: Misafir her hangibi bir talebi olması durumunda ilk önce KapadokyaBalonTuruFiyati.com ile iletişime geçmelidir.

13. Eğer misafir belirtilen alınış saatinde hazır bulunmaz ve uçuşa yetişemezse her hangibi bir geri ödeme yapılmaz.

14. Websayfasında en iyi ve en doğru bilgilerdirme yapılmıştır. Kısmende olsa gözden kaça hata olabilir.

 • Fethiye Ofis

  Karagözler Mah. Fevzi Çakmak Cad. No.31 Fethiye Muğla

 • Kapadokya Ofis

  Uçuş noktasını lütfen sorunuz

 • Telefon

  +90 532 331 17 19

  Email

  info@kapadokyabalonturufiyati.com